Bridge Restaurant

Bridge Restaurant; Boğaz Köprüsü‘nün ve boğazın eşsiz manzarasının karşınızda olduğu, çok nezih ve büyüleyici bir mekan.

Yeni bir ambiyans, sınırları zorlayan lezzetler…
Boğaz’ın en güzel yerinde, eşsiz istanbul manzarasıyla, yepyeni Bridge deneyimine hazır mısınız?

Mekanda, menü olarak; Kahvaltı Menüsü, Yemek Menüsü ve İçki Menüsü yer almaktadır. 

Balo Suite

Bridge Restaurant’ın Balo Suiti’nde Boğaz’ın eşsiz manzarasına karşı konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacak, en güzel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürecektir. Düğün, kına, nişan, resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet geceleri ve bayi toplantıları gibi büyük ölçekli etkinlikleriniz için Balo Süiti ile hizmetinizdedir.

Cafe

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde mekanı Bridge Restaurant içinde başka hiç bir yerde tadamayacağınız lezzetlerden oluşan bir menüyle yepyeni bir cafe konsepti yarattı.

İtalyan tarzı dekoruyla kendinizi rahat hissedeceğiniz bu salaş mekanda dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi; doğum günleri, baby shower partileriniz için de size özel bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Sungate & Moongate

En özel etkinlikler çok özel hazırlıklar ister. Nişan, kına, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı gibi özel organizasyonlarınız için Sungate ve Moongate salonlarımız ile hizmetinizdeler.

Bridge Restaurant İletişim

Adres: Nakkaştepe Yolu, Baba Nakkaş Sokak No:56 Üsküdar / İstanbul

Telefon: +90 216 391 95 85 PBX +90 216 341 01 21

Mail: [email protected]

Paylaş:

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.